10 MA-A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
10 MA-A

BAĞCILAR TEKNİK LİSESİ ( MOTORLU ARAÇLAR TEKNOLOJİSİ)

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

anlamlı anlayanlı sözleerr

YazarMesaj
mustafa yavuz
Laz
Laz
mustafa yavuz

anlamlı anlayanlı sözleerr Empty
MesajKonu: anlamlı anlayanlı sözleerr   anlamlı anlayanlı sözleerr EmptyÇarş. Ocak 23, 2008 8:37 pm

DOST SELAMINDA TESELLİ BULAN HER YÜREK,DAĞLAR ARDINDA BİLE KALSA,TESELLİYİ GÖZÜN GÖRDÜĞÜYLE DEĞİL,YÜREĞİNDE DOST BİLDİĞİYLE BULURMUŞ...!

Öyle karanlık olurki olur ki bazen hayat,bin ışık yaksan bir damla aydınlık bulamazsın ama bir arkadaş gülümsemesiyle unutursun acılarını.bu gece benim için güler misin?

işte gördük seni dünya! ne gerçeksin ne de rüya.. bir resim çizilmiş suya,sahte ışık sahte boya..sahte dünyadaki gerçek dostuma selam...

KIPKIZIL BİR GÜNEŞİN ÖNÜNDE MASMAVİ BİR YELKENLİDİR HAYAT ALIR GÖTÜRÜR SENİ BİLİNMEYEN UZAKLARA SEVDA MAVİDİR MAVİ İSE UMUT VE SEN YÜREGİNİ HEP MAVİ TUT DOSTUM

yıkılmAK EZİLMEK hergün biraz dostlar değişiyor aldanmalar değil aksimizden eser yok simdi o sularda çirkin olan bisiz aynalar değil.ne bir anlayışlı el ne bir dost bakış biraz ümit biraz biraz hayal sonra aldanış en güvendiğimiz tepelere kar yağmış deniz o deniz değil dağlar o dağlar değil hepsi bir aldanış

Dostluk..Hic haber almazsanda hic görmesende hic yaptigini bilmezsende, adini duydugunda icine sevginin hücüm ettigini fark edip bu insani seviyorum dedigin andir

dünyayi degistirmek istiyorsan önce kendi dünyani degistir

dostlar kara günler içindir senin dostun senin iyi gününde bolluk içinde oldugun bir zaman sana iyi davranipta kötü gününde sana yardim etmiyorsa o senin gerçek dostun degildir.Bunu iyi bil

anlamlı anlayanlı sözleerr
1 sayfadaki 1 sayfası