10 MA-A
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
10 MA-A

BAĞCILAR TEKNİK LİSESİ ( MOTORLU ARAÇLAR TEKNOLOJİSİ)

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

okumadım bilmiom komikmi siz okuyun yorum yapın bana söleyin

2 posters
YazarMesaj
mustafa yavuz
Laz
Laz
mustafa yavuz

okumadım bilmiom komikmi siz okuyun yorum yapın bana söleyin Empty
MesajKonu: okumadım bilmiom komikmi siz okuyun yorum yapın bana söleyin   okumadım bilmiom komikmi siz okuyun yorum yapın bana söleyin EmptyC.tesi Ocak 26, 2008 9:19 pm

Üç kadin arkadas bir kaza sonucu ayni anda hayatlarini kaybedip cennete giderler.
Cennetin kapisinda onlari karsilayan melek :> "Bizim burada uymaniz gereken tek kural var O da ördeklere dikkat edin sakin üstlerine basmayin" der.
Sonra kapi açilir üç kadin cennete girerler.Gerçekten de etrafta ördek doludur. Üstlerine basmamak adeta imkansizdir.
Dikkat etmesine ragmen kadinlardan biri >kazayla> bir> ördegin üstüne basar.
Hemen Cebrail belirir.Yaninda son derece >çirkin> bir> adam vardir.
Kadini kolundan adama kelepçeler ve "Ördegin >üstüne> basmanin cezasi olarak sonsuza kadar bu çirkin adama kelepçeli olarak yasayacaksin" der. Ikinci gün kadinlardan
biri yine kazayla bir ördegin üstüne basar ve Cebrail aninda yaninda çok çirkin bir adamla gelip onlari >kadina> ceza> olarak birbirlerine kelepçeler.
Üçüncü kadinin gözü bu olaylardan çok korkar.Digerlerinin akibetine ugramamak ve sonsuza kadar çirkin bir adama kelepçelenip yasamamak için her attigi adima acayip dikkat etmeye baslar.Aradan aylar geçer ve hiçbir ördegin üstüne basmaz.
Derken bir gün Cebrail belirir.Bu
kez yaninda boylu poslu inanilmaz derecede yakisikli bir adam
vardir.
Cebrail hiçbir sey söylemeden yakisikli adamla kadini kelepçeler ve yine birsey söylemeden çeker gider. Kadin artik mutluluktan uçmaktadir.
O güne kadar gördügü en> yakisikli adamla kelepçelenmistir. Adama döner ve "Ben acaba ne yaptim da sonsuza kadar senin gibi güzel bir adamla birlikte olmayi hak ettim" der.> Adam surati asik bir sekilde cevap verir.
"Vallahi seni bilmem ama ben az önce BİR ÖRDEĞİN üstüne bastim" der:)
HaKaN aKKaYa
Polat (Moderatör)
Polat (Moderatör)
HaKaN aKKaYa

MesajKonu: Geri: okumadım bilmiom komikmi siz okuyun yorum yapın bana söleyin   okumadım bilmiom komikmi siz okuyun yorum yapın bana söleyin EmptyC.tesi Ocak 26, 2008 11:41 pm

idare ederrrrrrr
https://10ma-a.yetkin-forum.com
mustafa yavuz
Laz
Laz
mustafa yavuz

MesajKonu: Geri: okumadım bilmiom komikmi siz okuyun yorum yapın bana söleyin   okumadım bilmiom komikmi siz okuyun yorum yapın bana söleyin EmptyPerş. Şub. 14, 2008 7:10 pm

VALLA OKUMADIM AMA idare dermiş yine o da ii

okumadım bilmiom komikmi siz okuyun yorum yapın bana söleyin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-